SHKS Kapsamında oluşturulan Ekipler Güncelleme: 06/09/2018

SHKS Kapsamında oluşturulan Ekipler


             ACİL SERVİS KONSÜLTASYON SÜREÇLERİ  DEĞERLENDİRME EKİBİ
  • Adı SoyadıBirim Ünvan

    Uz.Dr. Abdurrahman ÇETİN

    Başhekim Yardımcısı

    Doç.Dr. Mahmut TAŞ

    Acil Sorumlusu

    Uz.Dr. YILMAZ MERTSOY

    Ortopedi

    Doç.Dr. Bahri ÇAKABAY

    Genel Cerrahi

    Uz.Dr. Abdurrahman ÇETİN

    Beyin Cerrahi

    Uz.Dr. Serdar ALMACIOĞLU

    İç Hastalıkları

    Uz.Dr. Serkan DEDEOĞLU

    Kulak Burun Boğaz

    Uz.Dr. Mehmet Fuat ALAKAŞ

    Göz

    Uz.Dr. Rana IŞIK

    Plastik Cerrahi

    Uz.Dr. Sabiha CANSEVER

    Nöroloji

    Doç.Dr. Önder ÖZTÜRK

    Kardiyoloji

     Uz.Dr. Ahmet ERBEY Göğüs Cerrahi
     Uz.Dr. Özgür ATLI Göğüs Hastalıkları
     Kenan İSEN Üroloji

    Asuman SALIK

    Kalite Yönetim Direktörü

    İpek ERGİN

    Kalite Yönetim Birimi

    Ahmet SAKA

    Kalite Yönetim Birimi

  •                              BİNA TURLARI EKİBİ

  • Adı Soyadı

    Kurumdaki Ünvanı

    Dr. Mine BAHÇEVAN

    Başhekim Yardımcısı

    Zeyni AKÇAY

    Kalite ve Destek Müdürü

    Hülya KARABULUT

    Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

    Ergin DURAN

    Müdür Yrd.

    Kadir EKİN

    Müdür Yardımcısı

     Tülin TEKİN Müdür Yardımcısı

    Asuman Salık

    Kalite Yönetim Direktörü

    Ebru SUCU

    İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı

    Mehdin ÖZMEN

    Baş Teknisyen

    İpek ERGİN

    Kalite Yönetim Birimi

    Ahmet SAKA

    Kalite Yönetim Birimi

     

  •  

  •             ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

     

    Adı Soyadı

    Kurumdaki Ünvanı

    Dr. Mine BAHÇEVAN

    Başhekim Yardımcısı

    Ahmet TURMUŞ

    İdari ve Mali İşler Müdürü

    Zeyni AKÇAY

    Kalite ve Destek Müdürü

    Hülya KARABULUT

    Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

    Ersin ÇAĞLAR

    Müdür Yrd.

    Erdal SANCAR

    Müdür Yardımcısı

    Asuman Salık

    Kalite Yönetim Direktörü

    Ebru SUCU

    İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı

    Ferit BULUT

    Güvenlik Amiri

    Mehmet KOR

    Sivil Savunma Uzmanı

    İpek ERGİN

    Kalite Yönetim Birimi

    Ahmet SAKA

    Kalite Yönetim Birimi

    Ali ÖZOK

    Çevre Sağlık TEKNİKERİ



                                                      HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

  • Ad Soyad

    Birim Ünvan

    Dr. Mine BAHÇEVAN

    Başhekim Yardımcısı

    Ahmet TURMUŞ

    İdari ve Mali İşler Müdürü

    Zeyni AKÇAY

    Kalite ve Destek Müdürü

    Hülya KARABULUT

    Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

    Asuman SALIK

    Kalite Yönetim Direktörü

    Uz.Dr.Kemal GÜNEŞ

    Laboratuar Branş Uzmanı

    Uz.Dr.Mahmut AKİLDİZ

    Aneztezi Branş Uzmanı

    Uz.Dr.Müzeyyen AY

    Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

    Dr. Arzu RAHMANALİ ONUR

    Mikrobiyoloji Uzmanı

    Uz.Dr.Şeyhmus KAVAK

    Radyoloji Uzmanı

    Uz.Dr.Hakan TEMİZ

    Transfüzyon Hizmetleri Uzmanı

    Emrah EKİN

    Eczane Sorumlusu

    Mehmet Şafii AKDENİZ

    Hasta Hakları Birim Sorumlusu

    İpek ERGİN

    Kalite Yönetim Birimi

    Ahmet SAKA

    Kalite Yönetim Birimi

    Fatoş BAYKA

    Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi

    Şaziye GÜL ÖZEN

    Biyomedikal Sorumlusu

    Filiz ORTAÇ

    Sorumlu Hemşire

    Serpil ÇERMİK

    Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi


                                    HASTA MEMNUNİYET ANKETLERİ  UYGULAMA EKİP LİSTESİ
  • Ad Soyad

    Birim Ünvan





















  •                                                                    İLAÇ YÖNETİMİ EKİBİ

    • Ad Soyad

      Birim Ünvan

      Doktor Mine BAHÇIVANBaşhekim Yardımcısı
      Hülya KARABULUTSağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
      Uz.Dr.Mahmut AKİLDİZYoğun Bakım Sorumlu Hekimi
      Uzman Doktor Gülay DEDEEnfeksiyon Hastalıkları Uzmanı
      Ecz. Mehmet ÜRÜKEczane Hizmetleri
      Ahmet SAKAKalite Yönetim Birimi
      Fatoş BAYKAAcil Servis Sorumlusu

    •       KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİSYONU

    • Adı Soyadı

      Kurumdaki Ünvanı

      Dr. Mine BAHÇEVAN

      Başhekim Yardımcısı

      Zeyni AKÇAY

      Kalite ve Destek Müdürü

      Hülya KARABULUT

      Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

      Asuman Salık

      Kalite Yönetim Direktörü

      Uz.Dr. Ünal Beyazıt

      Genel Cerrahi Uzmanı

      Uz.Dr. M.Fuat ALAKUŞ

      Göz Hastalıkları

      Uz.Dr. Mustafa ALTINTAŞ

      Ortopedi 

      Uz.Dr. Arzu TAY

      Nöroloji

       Güneş DEMİRAY ONAT İstatistik Şübe
       Mehmet ÇİFTÇİ Bilgi İşlem

       

    • Radyasyon güveliği komitesi

      Adı Soyadı

      Kurumdaki Ünvanı

      Dr. Mine BAHÇEVAN

      Başhekim Yrd.

      Uz.Dr. Şeyhmus KAVAK

      Sorumlu Hekim

      Uz.Dr.Halil KÖKMEK

      Nükleer Tıp Uzmanı

      Uz.Dr.Uğur YILMAZ

      Radyasyon Onkolojisi uzmanı

      Hülya KARABULUT

      Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

      Asuman SALIK

      Kalite Yönetim Direktörü

      Ahmet TANIK

      Röntgen Teknisyeni

      Ebru SUCU

      İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı

      Fatoş BAYKA

      Yoğun Bakım Sor.Hemşire

       

                                         TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

      Adı Soyadı

      Kurumdaki Ünvanı

      Dr. Mine BAHÇEVAN

      Başhekim Yardımcısı

      Ahmet TURMUŞ

      İdari ve Mali İşler Müdürü

      Zeyni AKÇAY

      Kalite ve Destek Müdürü

      Hülya KARABULUT

      Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

      Veysi GÜLER

      Müdür Yrd.

      Kadir EKİN

      Müdür Yardımcısı

      Asuman Salık

      Kalite Yönetim Direktörü

      Ebru SUCU

      İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı

      Ferit BULUT

      Güvenlik Amiri

      Mehmet KOR

      Sivil Savunma Uzmanı

      İpek ERGİN

      Kalite Yönetim Birimi

      Ahmet SAKA

      Kalite Yönetim Birimi

      Ali ÖZOK

      Çevre Sağlık TEKNİKERİ

      Şaziye GÜL ÖZEN

      Tıbbi Cihaz Yönetim Sorumlusu

      Mihdin ÖZMEN

      Baş Teknisyen

       

Share